Hayaller HEDEFEVİM ile gerçek oluyor

Karaman'da peşinat, faiz ve kefil olmadan ev ve araç sahibi yapan HEDEFEVİM hayalleri gerçekleştirmeye devam ediyor.

Hayaller HEDEFEVİM ile gerçek oluyor
04 Aralık 2019 - 11:00 - Güncelleme: 06 Aralık 2019 - 10:43
Reklam

Karaman'da Hedefevim faiz ve finans sektöründe farkındalık yaratarak Karamanlıları faizsiz, ve kefilsiz  ev ve araç sahibi yapmaya devam ediyor. 2017 yılından bu güne kadar çok sayıda kişiyi ev ve araç sahibi yapan Hedefevim peşinat zorunluluğunu ortadan kaldırarak herkese hizmet vermeye gayret ediyor.

Küçük birikimlerle büyük hedeflere ulaşabilmenin mümkün olduğunu belirten Karaman Hedef Evim şube sorumlusu Ali Çınar, hedef evime herkesin başvuru yapabileceğini belirtti.

Çınar; “Ev yada araç sahibi olmak isteyen herkesin, ekstra maliyetler olan faiz ve vade farkı olmadan da ev ve araç sahibi olabilmesine inandık ve bu inançla da küçük birikimlerinizi tasarrufa dönüştürecek faizsiz ödeme seçenekleri geliştirdik. Seçeneklerimizin temelini küçük birikimlerinizle büyük hedefinize ulaşmak oluşturuyor. Ülke genelinde milyonlarca insanın hedeflediği, konut, işyeri, arsa, araç gibi yatırımlara uygun, faydalı, borç yükünde ezilmeden faiz yüküne katlanmadan ulaşmasını sağlıyoruz. Faizsiz konut ve araç yöntemlerinin uygulanmasında yüksek tecrübeye sahip, genç, aktif ve dinamik değişen dünyaya ayak uydurabilen kadrolarımızla hizmet veriyoruz. Müşteri odaklı güzeryüzlü hizmet anlayışı, dinamik ve mükemmelliyetçi operasyonel altyapımızla, doğru ihtiyaç analizlerimizle her zaman Karamanlı hemşehrileminizin yanında oluyoruz” dedi.

Çınar peşinat ve faiz vermek istemeyen ama hayallerinide gerçekleştirmek isteyen tüm Karamanlıları Fenari Mah. 9'uncu sokak üzerindeki Hedefevim Karaman şubesine davet etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum