Gülcan istifanın ardından konuştu

Ongun A.Ş. yönetim kurulu başkanlığından istifa eden Gülcan yeni bir açıklama daha yaptı.

Reklam
Gülcan istifanın ardından konuştu
07 Ocak 2020 - 09:46
Reklam

Karaman Belediyesinin iştiraki olan Ongun A.Ş.'nin yönetim kurulu başkanı Fatih Gülcan dün gece ONGUN A.Ş.'deki tüm görevlerinden istifa ettiğini açıkladı. İstifa kamuoyunda şok etkisi yaratırken, Gülcan ikinci yaptığı açıklama ile Belediye Başkanı Savaş Kalaycı'nın yanında olduğunu söyledi.

Karaman'da 31 Mart yerel seçimlerinin ardından yeniden yapılanmaya giden Ongun A.Ş.'nin başına yönetim kurulu başkanı olarak Fatih Gülcan getirildi. Yaklaşık 8 aydır bu görevi yürütmekte olan Gülcan dün gece istifa kararı alarak bunu kamuoyu ile paylaştı.
Gülcan yaptığı yazılı açıklamada; “01.01.2020 tarihi itibariyle, iş yoğunluğumdan dolayı Karaman Belediyesi Ongun A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Üyeliği görevlerimden ayrılmış bulunmaktayım” ifadelerini kullandı.

Kamuoyunda dürüstlüğü ile tanınan Gülcan istifa açıklamasının ardından gece bir açıklama daha yaparak kamuoyunu bilgilendirdi. Gülcan ikinci yaptığı açıklamasında; “Söz konusu görevden ayrılmamın, bazı yanlış anlaşılmalara fırsat vermemesi adına, belediye meclis üyesi olarak Belediye Başkanımız Savaş Kalaycı'nın herzaman yanında olduğumu kamu oyuna bildiririm” ifadelerine yer verdi.

Gülcan'ın Ongun A.Ş.'den neden istifa ettiği konusunda detaylı bilgi paylaşılmazken, AK Parti grubunun Belediye Meclis toplantısında Ongun A.Ş. ile ilgili verdiği soru önergesi akıllara geldi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----