Eski başkan yardımcıları yine görevden alındı

Karaman'da eski belediye başkan yardımcılarından Duran Kabaağaç ve Abdullah Bağırgan müdürlük görevlerinden alınarak uzmanlık kadrosuna atandı.

Editor: Buket Toprak
19 Temmuz 2019 - 09:43 - Güncelleme: 23 Temmuz 2019 - 09:23
Reklam

Karaman Belediyesinde 31 Mart 2019 yerel seçimlerinin ardından Belediye Başkan yardımcılığı görevinden alınan Abdullah Bağırgan ve Duran Kabaağaç'ın görev yerleri yeniden değişti. Müdürlük verilen eski başkan yardımcıları uzman kadrosuna atandı.

Karaman'da 31 Mart 2019 yerel seçimlerinin ardından seçimin kazananı Savaş Kalaycı üst kadroda kendi ekibini kurbaya devam ediyor. Kalaycı yakın çalışma birimlerini yeniden yapılandırarak Karamanlılara daha iyi hizmet vermeyi hedefliyor.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinin ardından Belediye Başkan yardımcılığı görevinden alınan Duran Kabaağaç, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğüne, Abdullah Bağırgan ise Muhtarlık Hizmetleri Müdürlüğüne atanmıştı.

Müdürlük kadrolarına gatirilen eski başkan yardımcıları şimdide uzman kadrosunda görevlendirildi. Duran Kabaağaç Fen İşleri Müdürlüğüne uzman olarak atanırken, Abdullah Bağırgan ise Park ve Bahçeler Müdürlüğüne uzman olarak atandı.

Eski başkan yardımcılarının alındığı birimlerden Muhtarlık Hizmetleri Müdürlüğüne Murat Töngül, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğüne ise Huriye Günarslan getirildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..