Reklam
Reklam

Eser, tarlada izi olmayanın harmanda sözü olmaz

AK Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser il teşkilatında yaptığı konuşmada tarlada izi olmayanın harmanda sözü olmaz dedi ve ekledi bu memlekette en iyi işleri biz yaptık ve yapacağız

Editor: Buket Toprak
26 Mayıs 2019 - 15:47 - Güncelleme: 28 Mayıs 2019 - 13:21
Reklam

Karaman AK Parti İl teşkilatı yeni il yönetimini düzenlediği basın toplantısı ile tanıttı. Tanıtım toplantısında konuşan AK Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser “Tarlada izi olmayanın, harmanda sözü olmaz. Bizim izimizde var sözümüzde var herkes yaptığı kadar konuşsun” dedi.

AK Partinin 17 yıldır bu memlekete yaptığı hizmetlerin ülkeye yapılmış en iyi hizmetler olduğunu vurgulayan Eser; “Biz Ak Parti ailesi olarak büyük bir aileyiz. Büyük bir aile olmanın yükü ve sorumluluğunu bu memleket adına taşıyan bireyleriz. Bu sorumluluğumuzu layıkıyla ve şerefimizle yerine getirmek için çaba sarfediyoruz. Bizim partimiz ve birlikteliğimiz başka partilere ve birlikteliklere benzemez. Biz 17 yıldır Cumhurbaşkanımızın önderliğinde bu ülkenin kalkınması için çalışan, yükünü kaldıran sorumluluğunu alan hem içeride hem dışarıda birlik ve beraberliğini sağlamak için mücadele eden bir teşkilatın mensuplarıyız.

BU GÜNLERİ NESLİMİZ DUYGULANARAK OKUYACAK

Bir çoğumuz farkında veya değil bilemiyorum bugün anlaşılmasada bundan belki 50 yıl sonra bu memlekette bu teşkilatın ve bu Cumhurbaşkanının tarih yazdığını bizim neslimiz duygulanarak okuyacaktır. Bu partinin ve bu liderin tam bağımsız bir Türkiye yolunda verdiği mücadeleye tarih şahit olacaktır. Bizler gücümüzü teşkilatımızdan alırız. Ben öncelikle yeni atanan başkanımıza ve yeni yönetimimize yeni görevinin hayırlı uğurlu olsamını temenni ediyorum.  Rabbim bizleri utandırmasın, mahçup etmesin. Birlik ve beraberliğimizi bozmasın bir birimiz arasındaki samimiyeti hiç bir zaman azaltmasın. 

GAYEMİZ SEÇİM KAZANMAK VEYA KAYBETMEK OLMAMALI

Seçimler demokrasilerin gereği yapılır seçimlerin kazananları ve kaybedenleri olur. Bizim gayemizin seçim kazanmak veya kaybetmek olamamlı. Bundan önce nasıl partimiz seçimlere ilişkin kazanma kaybetme hesapları yapmamışsa bundan sonrada yapmayacaktır. Biz zaten bu memlekete hizmet edip milletin dilinden anladığımız müddetçe, bu milletin içinden çıktığımızı halkımıza gösterdiğimiz sürece onlarda zaten bizi teşkilat olarak bağrına basacaktır diye düşünüyorum. Biz milletimizle bütünleştikten sonra bizim seçim kazanma veya kaybetme gibi bir kaygımızın olmaması gerekir. Cumhurbaşkanımız bu yaşına rağmen nasıl dimdik ayakta duruyorsa bizlerde dim dik ayaktra duracağız. Cumhurbaşkanımız bize en büyük örnektir. Onun öncerliğinde bu memlekete hizmet etmek için çalışacağız mücadele edeceğiz.

ÖVÜNMEK İÇİN SÖYLEMİYORUM EN İYİSİ BİZİZ

Övünmek için demiyorum teşkilat olarak, devlet yönetimi olarak bu memlekette en iyisi biziz. Bu memlekette bir şey yapılacaksa en iyisini yine AK Parti yapacaktır, bir hizmet edilecekse en iyi hizmeti yine AK Parti teşkilatı yapacaktır biz bu konuda iddialıyız. Bu güne kadar bizim büyüklerimiz yaptı, bundan sonrada bizler yapmaya devam edeceğiz.

“TARLADA İZİ OLMAYANIN, HARMANDA SÖZÜ OLMAZ” 

Bir söz vardır “Tarlada izi olmayanın, harmanda sözü olmaz” diye. Bizim izimizde var sözümüzde var herkes yaptığı kadar konuşsun. Hizmet etmeyenin bir şey demeye hakkı yok diye düşünüyorum. Rabbim yeni dönemde sizleri, bizleri utandırmasın, düşmana karşı mahçup etmesin, fitneye fesata uğratmasın. Yolunuz yolumuz açık olsun” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..