Eser ilk kez böyle sinirlendi

AK Parti Karaman Milletvekili Eser ilk kez bu kadar sinirlenerek tepkisini anında ortaya koydu.

Reklam
Eser ilk kez böyle sinirlendi
08 Şubat 2020 - 09:06
Reklam

AK Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, HDP gurup başkan vekilini ziyaret eden  heyete tepki gösterdi. Eser “bırakın olardan bir şey istemeyi, onlarla aynı havayı solumaya tahammülümüz yok” dedi.

"Bu insanların işlerini biz çözdük. Bu güne kadar geldiler de hangi işleri için çaba sarfetmedik." diyen Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser HDP paylaşımının sosyal medyada dolaşması üzerine durumdan haberdar olarak tepkisini koydu.

Karaman AK Parti Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, fotoğraf karesinde bulunan isimlere danışmanı vasıtasıyla ulaşarak birlikte bulundukları bütün sosyal medya paylaşımlarının kaldırılmasını söylediği öğrenildi.

Selman Vekil; "Bu fotoğraf karesinde ki kişiler bizimle olan tüm fotoğrafları kendilerine söyledik kaldıracaklar. Vatan hainlerinin olduğu yerde değil aynı sayfa aynı havayı solumaya tahammülümüz yoktur. Üstelik ÇED genel müdürü ile yaptığımız görüşmeler neticesinde toplantıyı iptal ettirdik. Bunlar olağan işler basına haber yapma gibi caka satmak gibi bir derdimiz olmamışken bugün bunları görmek bizi acıtıyor. Bunların  vatan hainlerinden acizlikle yardım talebini şiddetle reddediyoruz. Biz zaten konunun gereğini yapmıştık" dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----