Reklam
Reklam
Reklam

Erdoğan Canlı Yayında Karaman Adayını Açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Karaman Adayını grup toplantısında canlı yayında açıkladı.

Editor: Buket Toprak
27 Kasım 2018 - 12:50 - Güncelleme: 28 Kasım 2018 - 13:22

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Grup toplantısında Karaman ve 20 ilin Belediye Başkan adayını açıkladı. Cumhurbaşkanının canlı yayında açıkladığı Karaman Belediye Başkanı Adayı Mahmut Sami Şahin oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türkiye Büyük Millet Meclisindeki AK Parti grup toplantısında konuştu. Canlı yayında Karaman Belediye Başkan adayının Mahmut Sami Şahin olduğunu açıklayan Erdoğan belediye başkanlarının kapısının vatandaşlara her zaman açık olacağını vurguladı.

Erdoğan; “AK Parti kendi siyasi gündeminin ayrımını titizlikle yapan bir partidir. 16 yılda 14 seçimde ülkemizin tüm önemli meselelerini olması gerektiği gibi yönetmeyi başardık. Gün bekleme değil, fırsatları değerlendirme günüdür. Aralık ayıyla birlikte yeni bir yatırım ve istihdam seferberliği başlatarak yeni bir dönem başlatacağız. Yerel seçimleri bu dönemin destekçisi haline dönüştüreceğiz. Manifestomuzu önümüzdeki ay ilan edeceğiz.

AK Parti şahsım başta olmak üzere, milletimizin gönlünde yer etmiş bir kadronun öncülüğünde kurulmuştur. Cumhuriyetimizin bizden önceki 79 yılında yapılanlardan kat be katını ülkemize kazandırmayı başlardık. Eğitimden sağlığa, adaletten güvenliğe, sanayiden sosyal yardımlara kadar Türkiye'ye çağ atlattık. Bu güvenle diyoruz ki, kim ne derse desin belediyecilik AK Parti'nin işidir. Biz eserlerimizle konuşuyoruz, ana muhalefet gibi yalanlarla değil. Bu ana muhalefet rahatsız oluyor, İstanbul'a belediye başkanı olduğumda, musluklarında su akman, dağ gibi çöpleri olan bir İstanbul'u CHP'den almıştım. Siz kaçacaksınız, biz kovalayacağız. Partimde de bu tür arkadaşlar varsa, onlarla da yol yürümeyiz” dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Eren
    5 ay önce
    Ertuğrul bey yönetim olarak zayıf kaldı hatta yanında koşmuş ter dökmüş kişileri yarı yolda bıraktı üç beş uyuşturucu satıcı seyyara sattı ..Şehircilik zayıf yönetim zayıf