DEVA Partisi, Karaman'da tabelasını astı

Ali Babacan'ın Genel Başkanlığında kurulan DEVA Partisi'nin Karaman İl ve İlçe Başkanlığı için yer tutularak tabelaları asıldı.

Reklam
DEVA Partisi, Karaman'da tabelasını astı
Editör: Ali Dağlı
23 Kasım 2020 - 11:16

Ali Babacan'ın Genel Başkanlığında kurulan DEVA Partisi'nin Karaman İl ve İlçe Başkanlığı için yer tutularak tabelaları asıldı.

Eski Bakanlardan Ali Babacan’ın Genel Başkanlığında kurulan Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Karaman İl Başkanlığına Mustafa Burak Demirer atanmıştı. Demirer, atanmasının ardından teşkilatmanma çalışmalarını sürdürürken, diğer yandan da İl Başkanlığı çalışmalarını yürüttü.
DEVA Partisi Karaman İl ve İlçe Başkanlığı için, Kirişçi Mahallesi Şamkapı Caddesi üzerinde bulunan bir iş merkezinde yer tutularak tabelaları asıldı. Demokrasi ve Atılım Partisi Karaman İl Başkanı Mustafa Burak Demirer sosyal medya hesabından parti binasının tabelasını görüntüsünü çekerek “Deva geliyor” paylaşımını yaptı.  
Binanın açılış törenine Genel Başkan Ali Babacan'ın gelip gelmeyeceği ise merak konusu oldu.

Reklam

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • usta
  2 ay önce
  madem tek başınıza gücünüz yok ne halt yemeye ortaya çıkarsınız da kılıçtaroğlu gibi bir herifin değirmenine su taşırsınız.
 • nazım
  1 ay önce
  Ne yaptı kılıçdaroğlu? iktidar oldu da vatanı mı sattı, hırsızlık mı yaptı, ailecek saltanat mı kurdu, oğluna bedelli askerlik, düzmece çürük raporu mu aldı, milyon euroları mı sıfırlattı, iran'ın sahtecisini kara para aklayıcısını hayırsever işadamı mı yaptı, ne yaptı ne?? adam çalsaydı şimdi ondan iyisi yoktu...ama deveye diken adamı napan yaranır derler ya, öyle yapsaydı ondan iyisi olmazdı..bugün beğenmedin asgari ücret 2350 Tl ise, yat kalk da kılıçdaroğluna şükret..seçim kampanyasında 600 Tl zam yapacağım demeseydi bugün 1600 tl ye talim edecektin.!