Danışma meclisi toplandı

Ak Parti Gençlik Kolları Ekim ayı danışma meclisi toplantısı yapıldı.

Reklam
Editor: Buket Toprak
29 Ekim 2018 - 11:12 - Güncelleme: 30 Ekim 2018 - 15:39
Reklam

Toplantıya AK Parti Karaman İl Başkanı Mehmet Er,AK Parti Karaman İl Gençlik Kolları Başkanı Av.Mustafa KALE,AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı MYK Üyesi Abdurrahim SÖNMEZER, AK Parti Karaman Milletvekili Av. Selman Oğuzhan ESER , AK Parti Karaman Milletvekili  Dr Recep ŞEKER, Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, ve partililer katıldı.

Toplantıda AK Parti Karaman İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Mustafa KALE , AK Parti Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Yasin GÜNALTAY ,MYK üyesi Abdurrahim  SÖNMEZER ,AK Parti Karaman İl Başkanı Mehmet ER, Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul ÇALIŞKAN ve Milletvekili Av Selman Oğuzhan ESER ,DR Recep ŞEKER konuşma yaparak gündem değerlendirmeleri yapıldı.

AK Parti Karaman İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Mustafa KALE  misafirleri selamlayarak konuşmalarına başladı. Kale Peygamber efendimizin bir hadis-i Şerifi ile sözlerine devam etti. Kale ”AK Parti Gençlik Kolları olarak 6000 aşkın genç üyemiz ve 500'ü aşan aktif görev alan arkadaşımızla  Karamanın en büyük siyasi hareketi olmanın gururu ve onurunu yaşıyoruz .Teşkilatımız tüm gücüyle çalışmalarına devam etmektedir. Gençliğin eğitimi de en hassas olduğumuz noktadır, bu nedenle eğitim kampları düzenlemekteyiz. Kamplara birbirinden değerli hocalarımızı davet ederek gençliğimizin gelişiminden önemli rol oynamaktayız, bunun yanında  şehit aileleri,sevgi evleri , huzur evleri hassas olduğumuz noktalardır ve bu yönde çalışmalarımızı yaptık ve devam edeceğiz. Tek bir amacımız var bu şanlı milletin gençlerinin Tek Millet Tek Bayrak Tek Devlet Tek Vatan çatısı altında yetişip gelişebilmesidir.” dedi. Bu zamana kadar çok çalıştık kimi zaman yorulduk fakat hiç bir zaman yılmadık çalıştık ve Liderimiz Recep Tayyip ERDOĞAN’ın arkasında çalışmaya devam edeceğiz.  Karaman ve çevresinde çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmayacağız . sözlerime necip fazılın şu sözleriyle son vermek istiyorum “Tohum saç bitmezse toprak utansın hedefe varmayan mızrak utansın hey gidi küheylan koşmana bak sen çatlarsan doğuran kısrak utansın”dedi. 

AK Parti Karaman İl Gençlik Kolları Siyasi ve Hukuki işler Birim Başkanı Yasin GÜNALTAY ise bu güne kadar yapılan faaliyetleri bir slayt gösterisi eşliğinde anlattı.

AK Parti Karaman İl Başkanı Mehmet ER ''Biz AK Parti Döneminde gençlerimize önem vermiş bir teşkilatız bunun sebebi Liderimiz Recep Tayyip ERDOĞAN’ın  gençlik kolların dan yetişmiş olmasıdır.Biz gençlerimizin memleket için sorumluluk almasını önemseyen bir siyasi hareketiz . Biz asımın nesli gençleri yetiştirme çabası ve gayreti içerisindeyiz bunun için gençlik hareketlerinin sürekli önünü açtık. Asımlar yetiştirelim ki memleketimiz bilimde sanatta üretimde aile yaşantısı da sürekli ileri gitsin her zaman olduğu gibi dünya mazlumlarının ve madurları'nın yanında olsun, gençlerimizi ilim irfan ve maneviyatla yükleyelim ki büyük Türkiye  ideali bir an önce gerçekleşsin diye hareket eden bir hareketiz. 15 temmuzda gençlerimizin nasıl sahaya indiğini gördük yeri geldiğinde tankın önüne yatıp şehit olduğunu gördük . Rabbim sizin gibi gençleri daha büyük noktaya taşımasını Allah' tan niyaz ediyorum ''dedi

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı   MYK üyesi Abdurrahim SÖNMEZER''Protokol ve misafirleri selamlayarak sözlerine başladı. Toplantı için emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum . AK Parti Gençlik Kolları yapılamasını tamamlamış Türkiyenin en büyük, 2 milyon üyeye sahip gençlik oluşumudur, gençlik olarak üzerimize düşen geçmiş ile bugun arasındaki farkı bilmeyenlere anlatmaktır. Liderimiz 7 gün 24 saat çalışıyorsa bizim hiçbir bahanemiz olamamalı çalışmak için diyerek sözlerine son verdi.

AK Parti Karaman Milletvekili Av.Selman Oğuzhan ESER “Genç bir Milletvekili olarak Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın gençlere verdiği önemin bilincindeyiz bizlerde Partimizin Lokomotifi gençlerimize, Partimizin ve ülkemizin geleceği olan siz değeli gençlerimize desteklerimizi her zaman veriyoruz vermeyede devam edeceğiz.”dedi.

AK Parti Karaman Milletvekili Dr.Recep ŞEKER  “Kardeşlerim AK Parti ile beraber ülkede çok şeyler değişti Tabi bunun temelinde sürekli yenilenme var biliyorsunuz milletvekileri secimleri oluyor yaklaşık olarak %60 70  bi yenilenme var bakıyorsunuz il  yonetimleri oluyor sürekli bi yenilenme var bu yenilenmenin altındada temel sebep gençlerin yukariya dogru tecrube paylasımiyla genclikle gelecegin bütunleşmesinin saglanması yatiyor.Gençlerimiz kardeşlik birlik ve beraberliğin artmasi için kamplar düzenliyor bizde 30 kasım 1 ve 2 Aralık tarihleri arasında  Karaman il Gençlik Kolları mensuplarımız için bir Afyon kampı olacak bununda mücdesini buradan veriyorum.”dedi.

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul ÇALIŞKAN Gençlerimizin bir çoğu AK Parti öncesi dönemi görmediler siz gençlerin 2002 öncesinde bu ülkede neler yaşandığını anlatarak aslinda şuanda nekadar geliştiğini göstermenizdir.”dedi

2018/10/2018-10-29-11-13-59.jpg
2018/10/2018-10-29-11-14-01.jpg
2018/10/2018-10-29-11-14-02.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..