Çorap mest modellerinde uygun fiyatlar

Mest modelleri, bilindiği üzere ayağın abde...

Çorap mest modellerinde uygun fiyatlar
12 Eylül 2019 - 19:28
Reklam

Çorap mest modellerinde uygun fiyatlar

Mest modelleri, bilindiği üzere ayağın abdest sırasında yıkanması gereken yerlerini örten, su geçirmez ayakkabılar demektir. Bir ayakkabının mest sayılabilmesi için, sahip olması gereken başka şartlar da vardır. Örneğin yıpranmadan 12.000 adım yürünebilmeli, topuk kısmını örtmeli ve kendi başına dik durabilmelidir. Deri ve çorap mest modelleri, mesh ederek abdest almak için kullanılır. Abdestli ayak, mestin içine girdikten sonra, artık üzerini ıslak parmaklar ile sıvazlayarak, yani mesh ederek abdest almak mümkündür. Bu kolaylık, dinimiz tarafından sağlanan kolaylıklardan yalnızca biridir ve örneğin soğuk havalarda ayakların üşümesini engeller. Aynı şekilde, ayakta iltihaplı bir yara veya başka bir tıbbi sorun varsa, yine mesti çıkarmadan abdest almak mümkün olacaktır.

Çorap mest fiyatları

Bu kolaylığa rağmen, geleneksel mest modellerini kullanmak oldukça zorunludur. Zira bu tip eski model mestler, deriden imal edilir. Her ne kadar dini şartları yerine getirseler de, deri mest modelleri ayakkabı numarasını büyütür. Buna ek olarak, çeşitli hijyen problemlerine neden olur. İşte çorap mest modelleri, bu soruna bir çözüm olması için geliştirilmiştir. Bunlar görünüm ve kullanım olarak bir çorabın aynısıdır. Ayakkabı numarasın büyütmez, hijyen problemlerine de neden olmazlar. Aynı bir çorap gibi giyip çıkarmak mümkündür, kullanımları pratiktir. Çorap mest modelleri, hava alan yapıları ile cildin terlemesini engeller, kötü koku oluşumuna yol açmaz.

Çorap mest nerede satılır

Çorap mest modellerinin özellikle kış aylarında tercih edilen alt modeli, termal mest modelleri olmaktadır. Termal mestler, gerek görünüm, gerekse de kullanım bakımından çorap mest modelleri ile tamamen aynıdır. Ek olarak, ısı yalıtımı sağlarlar. Yani hava ne kadar soğuk olursa olsun, termal çorap mest modelleri ayaklarınızı daima sıcak ve kuru tutacaktır. Özel kaplamaları, ısıyı içerde tutarken terin dışarı çıkmasına izin verir. Diğer bir deyişle, ayaklarınızın daima hava almasını sağlar. Gerek çorap mest modelleri, gerekse de termal mest modelleri büyük bir rahatlık ve pratiklik sağlayan ürünlerdir. Üzerlerine mesh ederek abdest almak mümkündür ve dinen de caizdir. Çağrı web sitesi, çorap mest modelleri ve termal mest modelleri bakımından özel bir kampanya düzenlemiş, soğuk kış havalarında bu kolaylıktan herkesin faydalanabilmesini sağlamıştır. Detaylar için; https://www.cagrihacumre.com/mest-ve-corap-mest

YORUMLAR

  • 0 Yorum