CHP'li vekil tezgahın arkasına geçti

CHP Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver Ankara'daki fuara katılarak Karaman'ın ürünlerinin tanıtılmasına ve satılmasına yardımcı oldu.

Reklam
CHP'li vekil tezgahın arkasına geçti
09 Aralık 2019 - 13:24
Reklam

CHP Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, Ankara ATO Congresium'da düzenlenen Türkiye Kooperatifler Fuarı’na katılan Karaman Obruk Süt Ürünleri Üretim ve Pazarlama Kooperatifi ile Kirazdağı Yöresel ve Tarımsal Ürünler Üretim ve Pazarlama Kooperatifi stantlarını ziyaret etti. Standı ziyaret eden vekil Ünver burada eşsiz divle obruk peynirini tanıtarak pazarlanmasına yardımcı oldu.

Ankara ATO Congresium'da düzenlenen Türkiye Kooperatifler Fuarı'nda, Karaman Obruk Süt Ürünleri Üretim ve Pazarlama Kooperatifi ile Kirazdağı Yöresel ve Tarımsal Ürünler Üretim ve Pazarlama Kooperatifi de stant açtı. CHP Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, fuarda hem Ankara’daki Karamanlıları hem de Türkiye’nin dört bir yanından ziyaretçileri ağırlayan; Karaman’ın meşhur Divle Obruk Peyniri’ni tanıtan kooperatif temsilcilerini ziyaret etti, başarılar diledi.

CHP Karaman Milletvekili Ünver, Obruk Süt Ürünleri Üretim ve Pazarlama Kooperatifi ile Kirazdağı Yöresel ve Tarımsal Ürünler Üretim ve Pazarlama Kooperatifi’nin açmış olduğu stantlarda tezgahın arkasına geçerek ziyaretçilere Divle Obruk Peyniri ikram edip, satışlarına da katkı sundu. Ünver, burada yaptığı değerlendirmede, “Satışlarına yardımcı olup Karaman’ımızın tanıtımı için gösterdikleri gayretten dolayı Ayrancı İl Genel Meclisi Üyemiz Hasan Sarı ve kooperatif ortaklarına teşekkür eder, başarılı çalışmalarını tebrik ederim.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----