Reklam

Çağlayan'dan net mesaj

AK Parti Karaman İl Başkanı İl danışma kurulunda net mesajlar verdi.

Reklam
Çağlayan'dan net mesaj
27 Ağustos 2019 - 14:14
Reklam

AK Parti Karaman İl Teşkilatı Ağustos ayı il danışma meclis toplantısını gerçekleştirdi. İl danışma kurulunda konuşan İl başkanı Abidin Çağlayan Cumhur ittifakı vurgusu yaparak mazbatası iptal edilen Emir Musa Beydili'nin yerine gelen İsmail Gökyel ile birlikte AK Parti'nin yeniden 17 koltuğa sahip olduğunu belirtti.

AK Parti Karaman İl Teşkilatında gerçekleşen Ağustos ayı danışma kurulu toplantısına İl Başkanı Çağlayan'ın yanı sıra, AK Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, İl Genel Meclis Başkanı Adem Kapar ve İl Genel Meclis üyeleri, Belediye Meclis üyeleri, Başyayla Belediye Başkanı Ahmet İpek, Sudurağı Belediye Başkanı Derviş Mehmet Ceyhan, Akçaşehir Belediye Başkanı Hikmet Yirşen,   Kazancı Belediye Başkanı Muhittin Tuncel, AK Parti İl, İlçe, Belde, Kadın ve gençlik teşkilatları yönetim kurulu üyeleri ve Mahalle başkanları katıldı.

Karaman'da yapılan faaliyetlerin okunması ve katılımcılara bilgi verilmesinin ardından AK Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser söz alarak şeffaf siyaset vurgusu yaptı.

Eser; “Karamanımız için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor, AK Parti ailesi olarak 18 yıllık siyasetimizde şeffaf siyaset önceliğimiz olmuştur, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bu şeffaf siyaseti ile yola koyuldu ve bu şekilde memleketine ülkesine hizmet etme şerefine nail oldu” dedi.

Eser'in ardından konuşan İl başkanı Çağlayan teşkilat içinde birlik ve beraberlik vurgusu yaparak; “Karamanlı hemşehrilerimizin istek ve şikayetleri bizim için çok önemli her fırsatta teşkilatımız ve vekillerimiz ile birlikte vatandaşlarımız ile bir araya gelmeye onları dinlemeye çalışıyoruz. Kurumlardaki çalışmaları yakınen takip ediyoruz, Karaman da devam eden yatırımlar ve hizmetler adına Milletvekillerimiz ile birlikte sürekli iletişim halindeyiz, AK Parti teşkilatı olarak mahalle ve köy temsilcilerimiz bizim için çok önemli onlar teşkilatın parmak uçları vatandaşlarımıza ulaşabilmek ve onları dinleyebilmek adına teşkilatımızın her bir neferi ile durmadan çalışmaya devam edeceğiz.

Güncel konularımızdan bir diğeri ise Belediye Meclisi konusunda bağımsız üye Emir Musa Beydilli’nin üyeliği hakkında YSK ya yaptığımız başvuru. Yaptığımız başvuru ile Beydili'nin mazbatası iptal edildi. YSK Beydili'nin yerine AK Parti listesinde bulunan sıradaki Belediye Meclis Üyesine mazbata verilmesine karar verdi.  Bu gelişme ile birlikte bizim belediye meclisindeki koltuk sayımız yeniden 17'ye yükseldi. 

Biz AK Parti olarak Cumhur ittifakı konusunda hassasiyetimizi koruyarak Karaman için bir çivi dahi çakılacaksa bunun için elimizden geleni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----