Boyacıoğlu; "olayın siyasi olduğunu düşünmüyorum"

Aracı ve evi kurşunlanan Kazımkarabekir İlçe Belediye Başkanı Recep Boyacıoğlu olayın siyasi olduğunu düşünmüyorum dedi.

Reklam
19 Kasım 2019 - 16:21
Reklam

Karaman'da dün gece ev ve arabası kimliği belirsiz magandalar tarafından kurşlanan Karaman'ı Kazımkarabekir ilçe Belediye Başkan Recep Boyacıoğlu olayın siyasi olmadığını söyledi. Boyacıoğlu valimiz arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti konunun takipçisi olacağını söyledi dedi.

Dün gece 01.30 sıralarında yatmaya hazırlandıkları sırada olayın gerçekleştiğini belirten Boyacıoğlu; “Seslerin ardından biz hemen balkona çıktık. Siyah renkli bir otombil hızla evimizin önünden uzaklaşarak kaçtı. Hemen aşağıya inip durumu kontrol ettik. Hem pompalı tüfek hemde tabanca ile aracımızın tarandığını evimize ateş edildiğini gördük. Bizim kimse ile bir düşmanlığımız yoktur. Biz herkesi severek ve kucaklayarak bu seçimlere katıldık. Ben bu olayın siyasi bir olay olduğunu düşünmüyorum. Bana karşı şahsi bir durum varsada böyle bir olayın yaşanması pek hoş olmadı. Bizim ile birisinin bir problemi varsa buyursun gelsin derdini söylesin. Benim kimseyi suçlayacak kimseye kin besleyecek bir yapım yok. Aracımın ön camına A4 kağıda el yazısı ile yazılmış bir not gördük. Polislerin söylediğine göre notta “İlk ve son uyarımız. Kan akacak” gibi bir notun olduğunu biliyoruz. Olay emniyete intikal etti. Sayın valimizde arayarak geçmiş olsun dileklerini ileterek konunun takipçisi olduğunu söyledi” dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----