Bifa'dan Enflasyon açıklaması

Bifa Bisküvi yaptığı açıklama ile Enflasyonla Mücadeleye destek vereceğini vurguladı.

Reklam
Bifa'dan Enflasyon açıklaması
15 Ekim 2018 - 11:10 - Güncelleme: 17 Ekim 2018 - 09:48
Reklam

Karaman'ın köklü kuruluşlarından Bifa Bisküvi açıklanan Enflasyonla mücadele programına destek verdiklerini belirtirken, üzerlerine düşen sorumluluklardan kaçmayacaklarını belirtti.

Firmadan yapılan yazılı açıklama şu şekilde; "50 yılı aşkın süredir,ülkemizin ekonomşk ve toplumsal kalkınması için üzerine düşen sorumluluğu yerine getirme gayesiyle faaliyetlerini sürdüren firmamızın, bugün de sahip olduğu bu duyarlılık ile hareket ederek Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Berat Albayrak tarafından açıklanan Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’nı destekleyeceğini kamuoyunun bilgisine sunarız.

Bu doğrultuda Türkiye geneli satış noktalarında, Bifa markalı hem de özel markalı belirlenmiş ürünlerde yıl sonuna kadar en az %10 indirim uygulayarak tüketicilerimizin yanında olmaya devam edeceğimizi bildirmek isteriz.

Bu birlik,beraberlik ve dayanışmanın günden güne büyüyerek artacağına,atılan bu adımların en kısa sürede başarıya ulaşarak,Türk ekonomisinin sahip olduğu gerçek potansiyele erişeceğine olan inancımız sonsuzdur."

YORUMLAR

  • 0 Yorum