Milliyetçi Hareket Partisi Karaman'da merkez ile birlikte 3 ilçede belediye ve İl Genel Meclisi üyeleri adaylarının listesini belirledi. Belirlenen listeler ilçe başkanları tarafından İlçe Seçim Kurullarına teslim edildi. Seçim kurularına teslim edilen listelerde sürpriz isimlerde yer aldı.İşte Milliyetçi Hareket Partisinin merkez ve Ermenek, Sarıveliler, Kazımkarabekir ilçesi ile Güneyyurt Beldesindeki adayları:Merkez İl Genel Meclisi Adayları:1 – Adem Gök
2 – Veli Ülküsever
3 – İsa Oflaz
4 – Özge Kılıç
5 – Kenan Karademir
6 – Alaaddin AydınBelediye Meclisi Adayları:1 – Mustafa Karaardıç
2 – Kazım Gücüyener
3 – Mahmut Güventürk
4 – Fatih Gülcan
5 – İlknur Harani
6 – Bekir Küçüktürk
7 – Ekrem Tokay
8 – Ercan Çalışkan
9 – Neslihan Akkaya
10 – Hasan Ali Uçar
11 – Mustafa Aşkan
12 – Özgür Okay Albayrak
13 – Meltem Bekar
14 – Bünyamin Taşcı
15 – Arif İbrahim Kalkan
16 – Süleyman Şentürkoğlu
17 – Tahsin Tunç
18 – Aslan Gürbüz
19 – Adnan Kuş
20 – Zehra Uysal
21 – Lütfi Ertürk
22 – Zeki Çağlayankaya
23 – Buğra Han Karagöz
24 – Veysel Duran
25 – Erdal Topbaş
26 – Durmuş Ali Yalnız
27 – Osman Gök
28 – Abidin KıraçKontenjan:1 – Osman Güngör
2 – Ahmet Ümit Tuna
3 – Muhammet Mustafa GözelERMENEK
İl Genel Meclisi Adayları:1 – Vedat Çolak
2 – Kerim Dikici
3 – Abdullah AktürkBelediye Meclisi Adayları:1 – Ahmet Sayar
2 – Selahattin Serper
3 – Zehra Duman
4 – Erbay Işın
5 – Abdullah Usta
6 – Fatih Yakın
7 – Ahmet Çiftçi
8 – Muzaffer Asan
9 – Fadime ÇalışkanYedekler:1 – Necati Yalman
2 – Salim MaşlakçıKontenjan:Melek KabaGÜNEYYURT
Belde Belediye Meclisi Adayları:1 – Ali Ayvacı
2 – Mevlüt Mutlu
3 – Nurettin akan
4 – Şevket Keleş
5 – Mehmet İnce
6 – İbrahim Akca
7 – Sema Öztürk
8 – Mehmet GülerYedekler:1 – Mehmet Balcı
2 – Hüseyin YalmanlıKontenjan:Hüseyin AltuntaşSARIVELİLER
İl Genel Meclisi Adayları:1 - Halil Çulhacı
2 - Mehmet AkalanBelediye Meclisi Adayları:1 - Hasan Acar
2 - Hüseyin Tunç
3 - Hüseyin Semiz
4 - Mahmut Yıldız
5 - Bilal Erdoğan
6 - İbrahim Coşkuner
7 - Ayşe Özdemir
8 - Ferdi ÖzkanKontenjan – Gürkan KalayKAZIMKARABEKİR
İl Genel Meclisi Adayları:1 – Nurullah Necat Güven
2 – Kemal OkYedekler:
1 – Alaeddin Bozkurt
2 – Şakir GökalpBelediye Meclisi Adayları:1 – Halil İbrahim Küçükşen
2 – Ali Bekir Dönmez
3 – Mehmet Kalaycı
4 – Hasan Bektaş
5 – Şerafettin Uğur
6 – Hüseyin Güleç
7 – Mehmet Ali Aksay
8 – Murat Yargı
Kontenjan:Mustafa BardakçıYedekler:Emre Özalp
İhrahim Tunç
Muharrem Toker
Ramazan Boyacıoğlu
2 – Veli Ülküsever
3 – İsa Oflaz
4 – Özge Kılıç
5 – Kenan Karademir
6 – Alaaddin AydınBelediye Meclisi Adayları:1 – Mustafa Karaardıç
2 – Kazım Gücüyener
3 – Mahmut Güventürk
4 – Fatih Gülcan
5 – İlknur Harani
6 – Bekir Küçüktürk
7 – Ekrem Tokay
8 – Ercan Çalışkan
9 – Neslihan Akkaya
10 – Hasan Ali Uçar
11 – Mustafa Aşkan
12 – Özgür Okay Albayrak
13 – Meltem Bekar
14 – Bünyamin Taşcı
15 – Arif İbrahim Kalkan
16 – Süleyman Şentürkoğlu
17 – Tahsin Tunç
18 – Aslan Gürbüz
19 – Adnan Kuş
20 – Zehra Uysal
21 – Lütfi Ertürk
22 – Zeki Çağlayankaya
23 – Buğra Han Karagöz
24 – Veysel Duran
25 – Erdal Topbaş
26 – Durmuş Ali Yalnız
27 – Osman Gök
28 – Abidin KıraçKontenjan:1 – Osman Güngör
2 – Ahmet Ümit Tuna
3 – Muhammet Mustafa GözelERMENEK
İl Genel Meclisi Adayları:1 – Vedat Çolak
2 – Kerim Dikici
3 – Abdullah AktürkBelediye Meclisi Adayları:1 – Ahmet Sayar
2 – Selahattin Serper
3 – Zehra Duman
4 – Erbay Işın
5 – Abdullah Usta
6 – Fatih Yakın
7 – Ahmet Çiftçi
8 – Muzaffer Asan
9 – Fadime ÇalışkanYedekler:1 – Necati Yalman
2 – Salim MaşlakçıKontenjan:Melek KabaGÜNEYYURT
Belde Belediye Meclisi Adayları:1 – Ali Ayvacı
2 – Mevlüt Mutlu
3 – Nurettin akan
4 – Şevket Keleş
5 – Mehmet İnce
6 – İbrahim Akca
7 – Sema Öztürk
8 – Mehmet GülerYedekler:1 – Mehmet Balcı
2 – Hüseyin YalmanlıKontenjan:Hüseyin AltuntaşSARIVELİLER
İl Genel Meclisi Adayları:1 - Halil Çulhacı
2 - Mehmet AkalanBelediye Meclisi Adayları:1 - Hasan Acar
2 - Hüseyin Tunç
3 - Hüseyin Semiz
4 - Mahmut Yıldız
5 - Bilal Erdoğan
6 - İbrahim Coşkuner
7 - Ayşe Özdemir
8 - Ferdi ÖzkanKontenjan – Gürkan KalayKAZIMKARABEKİR
İl Genel Meclisi Adayları:1 – Nurullah Necat Güven
2 – Kemal OkYedekler:
1 – Alaeddin Bozkurt
2 – Şakir GökalpBelediye Meclisi Adayları:1 – Halil İbrahim Küçükşen
2 – Ali Bekir Dönmez
3 – Mehmet Kalaycı
4 – Hasan Bektaş
5 – Şerafettin Uğur
6 – Hüseyin Güleç
7 – Mehmet Ali Aksay
8 – Murat Yargı
Kontenjan:Mustafa BardakçıYedekler:Emre Özalp
İhrahim Tunç
Muharrem Toker
Ramazan Boyacıoğlu