Reklam
Reklam

Belediye başkan adayı Şaban Şahin çalışan gazeteciler gününü kutladı

Saadet partisi Karaman belediye başkan adayı Şaban Şahin 10 ocak çalışan gazeteciler gününü bir mesaj yayınlayarak kutladı.

10 Ocak 2019 - 14:09
Reklam

Saadet partisi Karaman belediye başkan adayı Şaban Şahin 10 ocak çalışan gazeteciler gününü bir mesaj yayınlayarak kutladı. O mesajda Şunları söyledi:

Günümüzde 4. kuvvet olarak tanımlanan basın, gücünü olumlu veya olumsuz yönde kullanabilmektedir. Bağımsız, hak ve adaletten yana, kişi hak ve dokunulmazlıklarına önem veren, halkın, mazlumun, haksızlığa uğramışın yanında yer alan basın, günümüz için de geleceğimiz içinde çok önemli bir görevi yerine getirmiş olmaktadır. Bölge insanımız gazeteler vasıtasıyla yetkililere ulaşabilmekte, sorunlarını dile getirebilmektedir.

Şehrimize, ülkemize ve dünyaya ait ve insana dair her türlü yapıcı, sorun çözücü konularda gazeteci arkadaşlarımızın yanında olduk ve bundan sonra da olacağız. Yerel basınımızın sıkıntılarının arttığı bu zor dönemin biran evvel son bulmasını temenni ediyor, 10 Ocak çalışan gazeteciler gününün hayırlara vesile olmasını niyaz ediyor, kendilerine kolaylık ve başarılar diliyoruz.
 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..