Başkana teşekkür ettiler

Türk ve yabancı uyruklu judocular Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı'yı makamında ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Reklam
Başkana teşekkür ettiler
29 Kasım 2019 - 10:07
Reklam

Beden Ruh ve Kültürlerin Birleştiği Ulusal Karaman Buluşması kapsamında Karaman'a gelen Türk ve yabancı uyruklu judo sporcuları Belediye Başkanı Savaş Kalaycı’yı ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete ülkemizden gelen judocuların yanı sıra K.K.T.C., Azerbaycan, Gürcistan ve Rusya’dan gelen judocular, hocaları ve Judo Karaman İl Temsilcisi Ahmet Ömre Türe katıldı. Türe, Karaman’da üç gün sürecek olan turnuvaya öncülük eden ve her türlü imkanı sağlayan Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı’ya desteklerinden dolayı teşekkürlerini bildirdi.

Turnuvaya katılacak olan tüm sporculara başarı temennisinde bulunan Başkan Kalaycı; “Karamanımız kutsal bir şehirdir, Hz. Yunus Emre, Piri Reis, Karamanoğlu Mehmet Bey, Kazım Karabekir Paşa ve daha nice değerlerin kadim şehrine hepiniz hoş geldiniz. Sizleri burada ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Hepinize başarılar diliyorum.” dedi.

Ziyaretin ardından judo hocaları ve Karaman Judo İl Temsilcisi Türe, turnuvaya desteklerinden dolayı Başkan Kalaycı’ya plaket sundu. Başkan Kalaycı ise sporculara ve hocalara Kur’an-ı Kerim ve Karaman’ı tanıtan çeşitli hediyeler takdim etti.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----