Reklam

Başkan talimat verdi, çalışmalar başladı

Karaman'da yer altına gömülen milyonluk proje için çalışmalar başladı.

Reklam
18 Eylül 2019 - 10:51
Reklam

Karaman'da bir önceki belediye yönetimi tarafından yapılan ve yapımının ardından kaderine terk edilen devlet hastanesi alt geçidi için Belediye Başkanı Savaş Kalaycı talimat verdi. Alt geçitte çalışmalar başladı.

Karaman'da 2017 yılında projelendirilen ve 2018 yılında yapımı tamamlanan Karaman Devlet Hastanesi alt geçidi yapımının ardından kaderine terk edilmişti. İnşaat temizliği bile yapılmayan proje için Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı harekete geçti. Başkan Kalaycı ilk olarak temizlik işleri müdürlüğü ekiplerine talimat vererek alt geçidin temizlenmesini sağladı.

Kalaycı; Biz kendi projelerimize nasıl önem veriyorsak geçmişte yapılan projelerede o kadar önem veriyoruz. Hiçbir projeyi yadırgamadan kaldığı yerden devam ettirerek Karamanlı hemşehrilerimizin hizmetine sunmaya gayret ediyoruz. Devlet Hastanesi alt geçidinde temizlik ekiplerimiz çalışmalara başladı. Eksik olan alt yapı hizmetlerinide çok kısa süre içerisinde tamamlayacağız. Bu alt geçit bölümüne bir adet belediye ödeme noktası yerleştireceğiz, ayrıca bir dükkanımızıda PTT şubesi olarak değerlendirmeyi düşünüyoruz. Yapılan projeleri en iyi şekilde değerlendirerek vatandaşlarımızın kullanımına sunacağız” dedi.

Belediye ekipleri gün boyunca alt geçitteki çalışmalarına ve alt geçidin sıkıntılarını çözme noktasında araştırmalarına devam etti.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----