Başkan magandalara mesaj verdi

Karaman'ın Kazımkarabekir Belediye Başkanı Boyacıoğlu yaptığı açıklamada magandalara adeta mesaj verdi, "Allah'ın verdiği canı ancak Allah alır"

Reklam
Başkan magandalara mesaj verdi
19 Kasım 2019 - 12:19
Reklam

Karaman'da dün gece özel aracı ve evi kurşunlanan Kazımkarabekir ilçe belediye başkanı Recep Boyacıoğlu  ‘’Allah’ın verdiği canı Allah’tan başkası alamaz’’ dedi.

Olayın gece saatlerinde gerçekleştiğini söyleyen Başkan Boyacıoğlu, ‘’Gece saat 01.30 sıralarında ilçe merkezindeki evimin bulunduğu sokakta park halindeki şahsıma ait araç ve ikamet ettiğim evim kurşunlanmıştır. Hamd olsun maddi hasardan başka bir kaybımız yoktur. Gerek ilçedeki hemşerilerim gerekse gönüldaşlarım emin olsunlar. Ben göreve geldiğim günden bu yana helal dairesinde görmediğim, ilçenin âli menfaatlerine bulmadığım hiçbir işe olur vermedim. Beytülmal bildiğim, necip milletimizin emaneti olan Kazımkarabekir Belediyesi’ni doğup büyüdüğüm memleketime bir hizmet aracı olarak gördüm. Ne izah edilmeyecek işim, nede karşılığında iş almadığımız bir ödememiz yoktur.

Şu ana kadar kimse ile herhangi bir hasımlığım söz konusu değildir. Hak, hukuk ve helal süzgecinden geçemeyen taleplerin mermiyle geçeceğini düşünenler aldanır. Gözdağı vermek isteyenler, sarsılmaz iman ve inancımızın dağ gibi olduğunu elbette göreceklerdir. Recep Boyacıoğlu’da her canlı gibi fanidir ancak, Allah’ın verdiği canı Allah’tan gayrı kimsenin alamayacağı bilinmelidir. İlçeye hizmet yolundaki çalışmalarımız aralıksız devam edecektir” dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----