Başkan Çağlayan Karaman'da tarihi yoğunluk yaşandı

AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan yaptığı yazılı açıklamada Karaman Devlet Hastanesi'nde tarihi yoğunluk yaşandığını söyledi.

Reklam
Başkan Çağlayan Karaman'da tarihi yoğunluk yaşandı
02 Ocak 2020 - 12:23 - Güncelleme: 04 Ocak 2020 - 11:22
Reklam

Karaman'da meydana gelen grip salgınının ardından Karaman Devlet Hastanesi'nde dün tarihi yoğunluk yaşandığını belirten AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan, Karaman Devlet Hastanesinin yoğunluğu karşıladığını ve yapılan görevlendirilmelerle hiç bir vatandaşın mağdur edilmediğini söyledi.

Yaptığı yazılı açıklamasında ek görevlendirmelerle Karamanlıları mağdur etmeyen başta sağlık yöneticilerine teşekkür eden Çağlayan 1 gün içerisinde 2 bin 346 kişinin tedavi edildiğini duyurdu.

AK Parti Karaman İl Başkanı Çağlayan yaptığı yazılı açıklamasında; ”Dün Karaman Devlet Hastanemizde “Evrensel grip salgını’’ nedeni bir yoğunluk yaşandı. Tabi yıl başı tatilinden dolayı sadece nöbetçi doktor ve hemşireler görevliydi. Yoğunluk nedeni ile bir çok doktor tatillerini bırakıp hasta tedavileri ile ilgilendiler. Hastanemizde ilk defa bu kadar büyük bir yoğunluk yaşandı. Toplamda 2 bin 346 hasta tedavi edildi bunları 500-600’ü yatan hastalarımızdı. Bu yoğunluğun üstesinden gelinildi. Başta milletvekillerimiz Dr.Recep Şeker ve Av.Selman Oğuzhan Eser olmak üzere başhekimimiz Uzm.Dr.Ahmet Yılmaz ve tatilini bırakıp gelen hastane görevlilerimize teşekkür ediyorum, çalışmalarının devamlarını temenni ediyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----