Başkan Çağlayan İstifaya Davet etti!

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç’un hakaretlerinden dolayı Karaman AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan açtı ağzını yumdu gözünü.

Reklam
Başkan Çağlayan İstifaya Davet etti!
05 Mart 2020 - 10:28
Reklam

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç’un hakaretlerinden dolayı Karaman AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan'dan bir açıklama geldi.

Başkan Çağlayan şehit ve gazilerimizi anarak, ”Ülke olarak Suriye’de kendi halkını katleden zalim bir rejime ve terör örgütlerine karşı amansız bir mücadele veriyoruz. Birlik ve beraberliğe ençok ihtiyaç duyduğumuz günlerden geçiyoruz. Şehitlerimiz var, gazilerimiz var.” dedi.

Başkan CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç’u kasdeterek, Milletimizin bu acıyla kalbi yanıyorken kalkıyor  bu şahsiyet Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında, ülkemizin birliğini,bütünlüğünü ve beraberliğini temsil eden Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik hakaretler savuruyor. Bu yenilir yutulur değil.”dedi

Apaçık Bir edepsizliktir!

Öncelikle Engin Özkoç’un Sayın Cumhurbaşkanımıza yönelik bu sözlerini misliyle kendisine iade ediyorum.
Üstüne basa basa söylüyorum. Engin Özkoç’un bu ahlaksız sözleri siyasi eleştiri değil; apaçık bir edepsizliktir.

Başkan Çağlayan İstifaya Davet Etti!

Cumhurbaşkanımızı varan hainliğiyle suçlayan CHP Grup Başkanvekiline tepki gösterek, “Vatan haini kimdir? Vatan haini Türkiye’nin kiminle problemi varsa o ülkenin kucağına koşanlardır! Yurt dışında Türkiye aleyhine lobi yapanlardır! PKK’nın siyasi uzantılarıyla ortaklık yapanlardır. 17- 25 Aralık darbe girişimi sonrası FETÖ ile işbirliği yapanlardır. Darbe şakşakçılarıdır.
Cumhurbaşkanımızın şerefi, onuru, haysiyeti 83 milyon vatandaşımızın, ülkemizin onuru, şerefi ve haysiyetidir. Türkiyemizi temsil eden Cumhurbaşkanımıza ağza alınmayacak hakaretleri eden Engin Özkoç’u buradan istifaya davet ediyorum. “dedi.

Bu hakaretlerin kabul edilemez bir durum olduğunu belirten Başkan, “Bu hakaret sadece Cumhurbaşkanımıza değil onun temsil ettiği makama da yapılmıştır.
Gözünü siyasi ve şahsi hırs bürümüş bir Grup Başkanvekili şirazeden çıkarak kin ve nefret dolu bir tavırla pervasızlık yapmıştır.” dedi.

CHP Neden Hazmedemiyor?

CHP’nin duyduğu rahatsızlığı merak eden Çağlayan, “PKK-PYD’nin, Esad’ın inlerine düşen her SİHA bombası CHP’de rahatsızlığa yol açmaktadır. Bu pervasızlık, hazımsızlıktan kaynaklanmaktadır. CHP, Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye düşmanlarına karşı kararlı duruşunu bir türlü hazmedememektedir.CHP neden hazmedemiyor? Bunu merak ediyoruz,” dedi.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Mehmet
  1 ay önce
  Eğitim iflas Ekonomi iflas Sağlık iflas Tarım iflas Hayvancılık iflas Dış politika iflas Ormanlarımız doğamız yok ediliyor mülteci politikası iflas,Adaletli gelir dağılımı iflas,Dış borç iflas,Demokrasi hak hukuk iflas,Adalete güven iflas, Askeri ücret iflas ve 34 tane sehit verdiğimiz Idlip'de Rusya ve Rejim askerlerinin vurduğu apaçık ortada iken Putinin ayağına kadar giden politika cumhurbaşkanı iflas gel-gelelim Chp veya muhalefet kim varsa hepsi hain öylemi !!!
 • Mehmet
  1 ay önce
  Ülkenin Cumhurbaşkanı ve Akp genel başkanı hangi sıfatla Chp liderine hassiyetsiz şerefsiz gibi kelimeleri kullanıyor Erdoğan önce bunu tartışalım, parti başkanı olarak mı yoksa cumhurbaşkanı olarak mı ha öyleyse Chp milletvekili'de belkide bu laflarını cumhurbaşkanına değil Akp genel başkanı Erdoğana söylemiştir. Abidin bey siz önce Cumhurbaşkanın herkese eşit ve tarafsız olması ilkesine takılın !!! ama erken seçim olursa bu sizin son genel başkanlı Cumhurbaşkanı sistemi olacak gibi görünüyor!!!
-----Sponsorlu Bağlantılar-----