Başkan Kalaycı fena patladı

Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı binlerce Karamanlının önünde AK Partili yöneticilere, eski belediye başkanlarına ve bazı gazetecilere verdi veriştirdi.

Reklam
04 Ağustos 2019 - 04:08
Reklam

Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı  “Uluslararası Karaman Türk Dünyası Şöleni” programlarının 3'üncü günüde sahnede patladı. Sosyal medya üzerinden gelen bazı yorumlara tepki gösteren Kalaycı, isim vermeden AK Partili yöneticilere, eski belediye başkanlarına ve bazı gazetecilere gönderme yaparak biz yolsuzluk musluklarını kestik. Bize dua edin bu yamyamlara fırsat vermemek için duaya ihtiyacımız var dedi.

“Uluslararası Karaman Türk Dünyası Şöleni”  etkinliklerinin 3'üncü gününde Türk Dünyası Kültür Parkındaki etkinlikte selamlama konuşması yapan Savaş Kalaycı alanı dolduran herkese ayrı ayrı teşekkür ederken, bundan sonra her yıl Ağustos ayının ilk haftasında bu etkinliklerin yapılacağını belirtti. 

“HALKIN DESTEĞİ OLDUĞU SÜREDE BAŞARAMAYACAĞIMIZ İŞ YOK”

Kalaycı; “Bizler bu organizasyonu planlarken hemşehrilerimizi şehir merkezinden kurtaralım Türk Dünyası Parkında yapalım dedik. Bize kimse gelmez dediler. Bugün görüyoruzki ne kadar doğru bir seçim yapmışız. Sizlerin desteği bu kardeşinizin yanında olduğu sürece Allah'ın izni ile başaramayacağımız hiç bir iş yok.

“HORTUMUN, RANTIN, YANDAŞ KAYIRMANIN ÖNÜNÜ KESTİK”

Bir konuya değinmeden geçemeyeceğim. Sosyal medya yaygınlaştıkça çatlak seslerde çok hızlı duyuluyor. Diyorlarmış ki Savaş Kalaycı geldi geleli 3 ayda bir çok etkinlik yaptı. Yani şöyle demek istiyor aslında, bu değirmenin suyu nereden geliyor. Emmioğlu biz israfı kestik israfı. Emmioğlu sözüm sana, biz yandaş yoldaş gayırmayı kestik. Biz hortumlardan kestiklerimizi, artırdıklarımızı bu millete hizmet olsun diye sunuyoruz. Biz cebe çalışmıyoruz cebe. Çok rahatsız olmuşlar bu birliktelikten, istediğiniz kadar rahatsız olun Allah'ın dediği olacak engelleyemezsiniz. Bizim artırdığımız paralar varya onlarıda yazsınlar alayını bu milletin mutluluğu için harcayacağım” dedi

BAZI GAZETECİLERE SESLENDİ “İSTEDİĞİNİZİ YAZIN”

İsim vermeden bazı gazetecileride hedef alan Kalaycı; Diyorlarki şöyle yazarız, böyle yazarız yazarsanız yazın. Biz soğan yemedik ağzımız koksun. Allah'a çok şükür bize inanan insanların arasında alnımız ak gezecek kadar herşeyi bilinçli yapıyoruz. Ben Karamanlıların bir kuruşunu kimseye yedirtmem bundan herkes emin olsun.

“NASIL BİR YER BIRAKTIKLARINI ÇOK İYİ BİLİYORLAR, HİZMETTEN RAHATSIZLAR”

Bunlar yapılan hizmetlerden rahatsızlar. Tabi nasıl bir yer bıraktıklarını çok iyi biliyorlar. Zannediyorlardı ki Savaş hizmet yapamayacak. Allahın izni ile biz doğrudan Allah'a bağlıyız kardeşim Allah yardım ediyor hizmetinde kralını yaparız. 3 ayda gördünüz yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.

“BU YAMYAMLARA FIRSAT VERMEMEK İÇİN”

Bu kardeşinizden dualarınızı eksik etmeyin, manevi bir orduya ihtiyacımız var. Allah rızası için bu yamyamlara fırsat vermemek adına bu kardeşinize dua edin” dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----