Reklam
Reklam

Başarı belgesi ile ödüllendirildiler

Karaman'da dereceye giren öğrencilerin rehber öğretmenleri başarı belgesi ile ödüllendirildi.

Editor: Buket Toprak
25 Mayıs 2019 - 09:51 - Güncelleme: 27 Mayıs 2019 - 12:33
Reklam

Milli Eğitim Bakanlığınca düzenlenen Uluslararası MEB Robot Yarışmasında İnsansız Hava Aracı (Mini Drone) kategorisinde Türkiye dereceleri alan öğrencilere rehberlik eden öğretmenlere Karaman Valisi Fahri Meral’in takdiri ile İl Milli Eğitim Müdür vekili Abdurrahman Kurt tarafından başarı belgeleri verildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleşen programa Abdurrahman Kurt, Temizel-Ünlü Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenleri Arif Emre Ceylan, İsmail Ay ve Karaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Rasim Peker katıldı.

Uluslararası MEB Robot Yarışmasında elde edilen Türkiye birincilik, üçüncülük ve beşincilik derecelerinin Karaman için gurur vesilesi olduğunu belirten Kurt, “Öğrencilerin yarışmalara hazırlanmasında emeği geçen, onlara rehberlik eden Temizel-Ünlü Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenleri Arif Emre Ceylan’ı, İsmail Ay’ı ve Karaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Rasim Peker'i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi. 

Program, İl Milli Eğitim Müdür vekili Abdurrahman Kurt’un öğretmenlere Başarı Belgesini vermesi ve günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..