Başarı belgesi ile ödüllendirildiler

Karaman'da başarılı ekipler başarı belgesi le ödüllendirildi.

Reklam
Başarı belgesi ile ödüllendirildiler
22 Nisan 2019 - 14:33 - Güncelleme: 24 Nisan 2019 - 10:00
Reklam

Karaman Valiliği tarafından Karaman İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde görev yapan Evde Sağlık Hizmetleri Birimi ve Toplum Ruh Sağlığı Merkezi ‘Başarı Belgesi’ ile ödüllendirildi.

Karaman Devlet Hastanesine bağlı Evde Sağlık Ekibinin ve TRSM (Toplum Ruh Sağlığı Merkezi) Ekibinin hasta memnuniyetini arttırarak, sağlık hizmetlerini güçlendirme faaliyetlerde göstermiş oldukları üstün gayret ve özverili çalışmalarından dolayı Karaman Valisi Fahri Meral’in takdiri ile İl Sağlık Müdürü Dr.Hasan Arslan tarafından sağlık personellerine başarı belgesi takdim edildi.

Yatağa bağımlı, sağlık kuruluşuna ulaşımda zorluklar yaşayan hastalara ev ortamında muayene, tetkik, tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerinin profesyonel bir sağlık ekibi tarafından verilmesinde göstermiş oldukları üstün gayret ve etkin sağlık hizmetlerine katkılarından dolayı Evde Sağlık Hizmetlerinde görevli  Dr.Abdullah Çelik, Oktay Akpınar, Ali İnan, Ali Taner Yapar ve Abdülkadir Arslan başarı belgesi ile ödüllendirildi.

Ruhsal Bozukluğu olan bireylerin topluma kazandırılması ve yitirdikleri öz becerilerinin yeniden kazandırılması için uygun psikososyal destek programları geliştirilip kişilerin bu hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmasını sağlayan Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde görevli Uzm.Dr.Betül Demirel Döngel, Özlem Koçak, Havva Yağcı ve Olcay Metik de Başarı belgesi ile ödüllendirildi.

İl Sağlık Müdürü Dr.Hasan Aslan büyük emek ve özveri isteyen bu görevleri layığı ile yerine getiren sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ersin Güven
    10 ay önce
    Bu işi sadece sağlık memurları değil şoförler ve taşıyıcı insanlar var onlarında hakkı bunu almak o karede olmak sadece düşündürücü bunları dışlamak