Bakan Selçuk'tan İbrahim Kalın'a yanıt: "Hocam, gelin bir sonraki protokollü açılışı beraber yapalım"

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, çocuklar ile kar topu oynadığı fotoğrafa esprili bir yanıt veren Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'ın yanıtını alıntılayarak, "Hocam,...

Reklam
Bakan Selçuk'tan İbrahim Kalın'a yanıt: "Hocam, gelin bir sonraki protokollü açılışı beraber yapalım"
Editör: İHA
20 Ocak 2021 - 17:45
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, çocuklar ile kar topu oynadığı fotoğrafa esprili bir yanıt veren Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'ın yanıtını alıntılayarak, "Hocam, gelin bir sonraki protokollü açılışı beraber yapalım" dedi.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sosyal medya sitesi Twitter üzerinden çocuklar ile kar topu oynadığı bir fotoğrafı paylaştı. Bakan Selçuk paylaşımında, "Resmi bir okul ziyaretindeyiz. Saygıdeğer protokol karşımda. Açılışı da bakan yapıyor" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da, "Hocam sizin protokolü çok sevdim. Kıskanıyoruz ama" diyerek Bakan Selçuk'un paylaşımına esprili bir yanıt verdi. Bakan Selçuk, İbrahim Kalın'ın bu yanıtını alıntılayarak, "Hocam, gelin bir sonraki protokollü açılışı beraber yapalım. Eldivenler benden. İyi hazırlanın lütfen, sağlam atıyor çocuklar" ifadelerini kullandı.
Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum