Ankara'da ki Karaman nabzı burada atacak

Başkentte Karaman'ın adına faaliyetler yapılan güzide mekan burada yeniden inşa ediliyor.

Reklam
Ankara'da ki Karaman nabzı burada atacak
15 Mayıs 2019 - 09:49
Reklam

Ankara'da yaptığı bir birinden güzel faaliyetlerle Karaman'ın adını duyuran, ANKARAMANDER hizmet binasını büyüterek konferansların yapılabileceği daha nezih bir mekana kavuşuyor.

Hizmet binası ile ilgili yönetim kurulu adına konuşan yönetim kurulu başkanı Veli Bozkır, hizmet binasının büyütülmesi ve daha kullanışlı hae getirilmesi için çalışmalara başlandığını belirtti.

Bozkır; “ 2011 yılında derneğimiz adına satın aldığımız KARAMAN EVİ hayalimizi büyüterek sürdürdük ve 2017 yılında da aynı binada karşı daireyi satın almıştık. İkinci dairede kiracının daireyi tahliye etmesinin ardından her iki dairenin birleştirilmesi çalışmalarına başladık. 400 m2 lik alanın tadilatı tamamlandığında, 200 kişilik konferans ve toplantı salonu, kütüphane, 60 kişilik koro çalışma odası, Karaman Tarih Araştırma Merkezi, Genel Başkan ve Yönetim odası olarak tasarlanan KARAMAN EVİ'miz Karamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (ANKARAMANDER) ve henüz yeni kurduğumuz Karaman Eğitim Kültür Vakfı (KAREV)'in aynı çatı altında faaliyetlerini güçlü bir şekilde yapmalarına olanak sağlayacaktır.

Tüm bu çalışmalarımızı öncelikle Karaman ekonomisinin mimarları ve başarılarıyla gurur duyduğumuz sanayicilerimiz olmak üzere tüm hayırseverlerimize borçlu olduğumuzu bir kez daha belirtmek isterim. Bize duyduğunuz güvene layık olabilmek için yoğun mesai yapıyoruz. Bu yapının temelinde bir tuğlada benden olsun diyen hemşerilerimiz, Karaman sevdalısı dostlarımız, ANKARAMANDER Banka Hesap No: Türkiye İş Bankası Yenişehir Şubesi: İBAN NO: TR24 00064 00000 14218 3344979 nolu hesaba maddi desteklerini yatırabilirler. Dün olduğu gibi bugünde yardımlarınız için sonsuz teşekkür ederiz” dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----