AK Partiden istifa etti

Karaman'da 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde AK Partiden Belediye Meclis üyesi seçilen Emir Musa Beydili partisinden istifa etti.

Reklam
AK Partiden istifa etti
29 Mayıs 2019 - 13:19
Reklam

KARAMAN'da 31 Mart 2019 yerel seçimlerinin ardından AK Partiden Belediye meclis üyesi seçilen Emir Musa Beydili AK Partiden istifa etti. Beydili bundan böyle bağımsız meclis üyesi olarak oturumlara katılacak.

Karaman'da 31 Mart 2019 yerel seçimlerinin en çok konuşulan isimleri arasında olan Emir Musa Beydili için AK Parti İl yönetimi ihraç istemi ile Beydili'nin dosyasını genel merkeze göndermişti. Genel merkezin ihraç konusunda bir kararı yayınlanmazken, Emir Musa Beydili partisinden istifa ettiğini açıkladı.

Emir Musa Beydili ile diğer AK Partili meclis üyelerinin arasında meclis toplantılarında tartışmalar yaşanmış ve araya girenlerin sayesinde tartışmalar kavgaya dönüşmeden sona ermişti. 

Emir Musa Beydili'nin istifası ile Belediye Meclisinde AK Parti 17 koltuktan 16 koltuğa düştü. 11 Koltuk ile MHP ve 3 koltuk ile CHP'nin görev alacağı mecliste Emir Musa Beydili bağımsız olarak görev alacak.

Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • yunus
    1 yıl önce
    adamı tutup kontenjandan listeye koydular, bir çok kişinin tepkisini aldılar ne oldu şimdi ak parti? böyle ortada kala kalırsın işte. ak partinin yıllardır yaptığı hatalardan biri hala da aynı kafayla devam ediyorlar gram akıllanma yok
-----Sponsorlu Bağlantılar-----