AK Parti yönetimi muhtarları dinledi

AK Parti Karaman İl Teşkilatı Ayrancı ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi.

Reklam
AK Parti yönetimi muhtarları dinledi
27 Ocak 2020 - 18:33
Reklam

Karaman AK Parti İl Teşkilatı Ayrancı İlçesinde muhtarların düzenlemiş olduğu etkinliğe katıldı. AK Parti İl Teşkilatı ve AK Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser burada muhtarlarla sorunları masaya yatırdı.

Karaman'ın Ayrancı İlçesinde 22 köy muhtarının düzenlemiş oldukları programa, AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan, Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç, Gençlik kolları Başkanı Mustafa Kale, Ayrancı İlçe Başkanı Avni Gümüşalan, İl Genel Meclis üyeleri ve Teşkilat başkanı Ahmet Göregen  katıldı.

Programda muhtarlar teker teker söz alarak  köyleri ile alakalı durum değerlendirmesi yaparak istek ve beklentilerini belirtti. İl Başkanı Çağlayan konuşmasında; “Muhtarlarımız yerel yönetimlerin en önemli parçalarından biridir, yaşadığı bölgenin ihtiyaçlarını, yapılması gerekenleri ve mahalle sakinlerinin durumu konusunda en bilgili kişilerdir.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da muhtarlarımız ile her fırsatta bir araya gelerek onların ne kadar önemli olduğunu belirtmiştir. Bizde Milletvekillerimiz ve İl Genel meclis üyelerimizin destekleriyle muhtarlarımızın isteklerine ivedilikle karlılık vermeye çalışıyoruz.” dedi.

Milletvekili Selman Oğuzhan Eser’de “muhtarların yapmış oldukları programdan dolayı teşekkür ederek muhtarlarımız ve vatandaşlarımızın istek ve önerileri bizim için çok önemli, isteklerin karşılanması konusunda elimizden geleni fazlasıyla yapmak için çalışmalarımız devam etmektedir.” ifadelerini kullandı.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----