AK Parti tam kadro

AK Parti Karaman İl Başkanlığı Kasım ayı il danışma kuurlu toplantısına tam kadro katılım sağladı.

Reklam
AK Parti tam kadro
02 Aralık 2019 - 10:55
Reklam

AK Parti Karaman İl Başkanlığı Kasım ayı il danışma kurulunu yoğun katılımla gerçekleştirdi. Piri Reis Kültür merkezinde yapılan danışma kurulu toplantısına Yerel Yönetimler Genel Başkan yardımcısı Adana milletvekili Ahmet Zembilci'de katıldı.

Dün Piri Reis Kültür merkezinde düzenlenen il danışma kurulu toplantısına, AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan, Merkez ilçe başkanı Feyzullah Tunç, Yerel Yönetimler Genel Başkan yardımcısı Adana milletvekili Ahmet Zembilci, AK Parti Karaman Milletvekillieri Recep Şeker, Selman Oğuzhan Eser, Belde Belediye Başkanları, ilçe başkanları, köy ve mahalle temsilcileri katıldı.

Divan kurulunun belirlenmesi ile başlayan İl Danışma kurulu toplantısında konuşan AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan, katılımcıları tek tek selamlarken, AK Parti'nin bir siyasi partiden öte bir dava partisi olduğunu vurguladı. Çağlayan; “Türkiye AK Parti ile dahada güçlendi ve gücüne güç katmaya devam ediyor. 17 yılda yapılan hizmetler herşeyi çok açık bir şekilde ortaya koyuyor. Bizler ülkemiz için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın izinde çalışmalarımızı ara vermeden sürdüreceğiz” dedi. 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----