AK Parti şampiyonları ağırladı

Türkiye'yi İtalya'da temsil eden şampiyon takım AK Partili milletvekilleri ve il başkanı ile kahvaltıda bir araya geldi.

Reklam
AK Parti şampiyonları ağırladı
30 Kasım 2019 - 15:41
Reklam

AK Parti Karaman teşkilatı ve milletvekilleri İtalya’da avrupa şampiyonu olan oturarak voleybol takımı sporcuları ile kahvaltıda bir araya geldi.

AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan, Milletvekilleri Recep Şeker ve Selman Oğuzhan Eser, AK Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç, Gençlik kolları başkanı Mustafa Kale ve teşkilat başkanı Ahmet Göregen, İtalya’da düzenlenen Avrupa şampiyonasında düzenlenen müsabakalarda Avrupa Şampiyonu olan Karaman oturarak voleybol takımı sporcuları ve teknik ekibi ile kahvaltı da bir araya geldi.

Kahvaltıda sporcuları ve teknik ekibe Karaman'a yaşattıkları mutluluk için teşekkür eden başkan Çağlayan; “Al bayrağımızı İtalya’da en iyi şekilde temsil edip dalgalandıran, Ülkemize ve Karaman'ımıza bu gururu yaşatan oturarak voleybol takımımızın sporcuları ve antrenörümüz Aziz Hopyar hocamıza gönülden teşekkür ve tebrik ediyorum. İnşallah bu başarılar başlangıç olur ve bize daha büyük mutluluklar şampiyonluklar yaşatacaklarından şüphemiz yoktur. “ dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----