Reklam

Ak Parti Karaman siyasetinde istifalar ardı ardına geldi..

Ak Parti Karaman İl ve İlçe yönetiminde 1 gece 4 isim birden istifasını verdi. Açıklanan istifaların sebepleri hakkında herhangi bir bilgi de verilmedi.

Reklam
Ak Parti Karaman siyasetinde istifalar ardı ardına geldi..
Editör: Ali Dağlı
23 Ocak 2021 - 09:10
Ak Parti Karaman İl ve İlçe yönetiminde 1 gece 4 isim birden istifasını verdi. Açıklanan istifaların sebepleri hakkında herhangi bir bilgi de verilmedi.

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI FEYZULLAH TUNÇ;
"AK Parti Genel Merkezimizin tensipleriyle Ekim 2019 tarihinden bugüne kadar büyük bir onur ve gururla yürüttüğüm Karaman AK Parti Merkez ilçe başkanlığı görevinden bugün itibarıyla ayrılmış bulunmaktayım.
Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda bugüne kadar ki yaptığımız siyasi çalışmaların Karamanlı hemşerilerimiz tarafından anlaşılmış olduğunu, bize karşı olan güler yüzlerinden, desteklerinden, dualarından ve en önemlisi bize olan inançlarından ve duydukları güvende görmenin huzuru ve mutluluğu içerisindeyim."

AK PARTİ KARAMAN İL BAŞKAN YARDIMCISI HALİL İBRAHİM KOCA
"2010 yılında, aktif siyaset hayatıma başlamış olduğum, bu kutlu davanın bir eri olmaktan her zaman onur ve gururduydum. Bugün itibariyle görevini yürüttüğüm Ak Parti Karaman İl Başkan Yardımcılığı ve İl Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa ediyorum."

AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ FATİH SEVİM
"Gördüğüm lüzum üzerine yürütmekte olduğum Karaman Ak Parti İl yönetim kurulu üyeliğinden istifa ediyorum. Basta İl Baskanim Abidin Çağlayana ve mesai arkadaşlarıma desteklerinden dolayı sonsuz şükranlarımı sunarım" 
 

Geçtiğimiz günlerde Ak Parti Karaman Gençlik Kolları Başkanı olarak seçime gidecek olan Mahmut Sami Koçak'da geri çekildiğini açıkladı.
Koçak açıklamasında; "

Ak Parti, her zaman tevazunun ve samimiyetin adresi olmuştur. Bizler Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ardından yürümüş ona layık olmaya çalışmış teşkilat neferleriyiz.  Partimize hizmet etmek sadece belli makamlara gelmekle olmaz. Bizler her daim görev verilsede verilmesede bu davanın birer taşı olmaya devam edeceğiz.

Bundan yola çıkarak tarafıma devdi edilen il gençlik kolları başkan adaylığı görevinden, Genel Merkez Gençlik Kolları ile yapmış olduğum istişare sonucunda Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanımız Ahmet Büyükgümüş’e beni bu göreve layık gördüğü için teşekkür ederek, çekildiğimi ilan ederim." ifadelerine yer verildi. 


Reklam

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Siz 1 vekil dahi alamazsiniz artik.
  1 ay önce
  Enteresan beni ak partiye kizg..Enteresan beni ak partiye kizginligimdan ikna etmeye calisan partiye davet eden kisi gorevinden istifa ediyorsa Sayin caglayan ???????????? bi enkaz devraldiniz Eski yonetimdekiler keyifleri umarim iyidir nasil bi guvenlikci vardi tanidiklarini orayw burya yerlestiren size mustehak... Yatacak yeriniz yok.
 • Şahin
  1 ay önce
  Kalsanız ne olur gitseniz ne olur Allah Reise uzun ömür versin
 • Ayse gkty
  1 ay önce
  Ak parti göçü yorrrrrr
Günün Başlıkları