Reklam
Reklam

AK parti il başkan adayından gazeteciye soru sormak için müsade alacaksın

Karaman'da AK Parti İl Başkan adayı kamuoyunun merak ettiği soruları kendisine soran gazetecinin kamerasını engelledi. Soru sormak için izin alacaksın dedi

Editor: Buket Toprak
18 Nisan 2019 - 15:12 - Güncelleme: 22 Nisan 2019 - 10:19

AK Partinin Karaman Belediye Meclis üyesi aynı zamanda AK Parti İl Başkan adayı Tamer Yıldızbaş gazetecilerin sorusunu cevaplamaktan kaçınırken, kendinsine yöneltilen kameraları eli ile indirerek gazetecilere tepki gösterdi.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinin ardından AK Partiden Karaman Belediye Meclis üyesi seçilen ve bugün yapılan temaül oylamasında AK Partiye Karaman İl Başkanı olmak için resmi başvuru yapan Tamer Yıldızbaş İl binasında gazetecilerin sorularını yanıt vermedi.

Gazetecinin meclis günü partisinin üyesi olan Emir Musa Beydili ile tartışmasını, üzerine yürümesini ve Emir Musa Beydili'nin kendisi hakkındaki ithamlarını soru olarak yönelttiği Yıldızbaş gazetecilere tepki göstererek, burası magazin alanı değil ilk başka soru sorabilirmiyim diye Müsaade istemeniz gerekir. Eğer bizler buna olur verirsek kameranızı açarsınız. Ayrıca ben sizlere konuşmuyorum. Sizler gidin bir yarım saat bir saat daha Emir Musa Beydili ile konuşun” dedi.

Yıldızbaş kendisine soru soran gazetecinin kamerasınıda eli ile engellemeye çalışarak kamerayı eli ile yere indirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Millet Kıraathanesini rutubet vurdu
Millet Kıraathanesini rutubet vurdu