Reklam

4 YILLIK ÜST GEÇİT BAKIMSIZLIKTAN DÖKÜLÜYOR!

Beyazkent ile Siyahser Mahallesini birbirine bağlayan ve genellikle öğrencilerin kullandığı üst geçit, dökülen merdiven basamakları ve betonlarıyla tehlike yaratıyor.

Editör: Ali Dağlı
08 Mart 2021 - 18:48
Reklam
Mahalle sakinlerinden Belediye ve Emniyete çağrı.
Beyazkent ile Siyahser Mahallesini birbirine bağlayan ve genellikle öğrencilerin kullandığı üst geçit, dökülen  merdiven basamakları ve betonlarıyla tehlike yaratıyor. Üst geçidin içerisinde girildiği zaman ise sprey boya ile yazılan yazılar görüntü kirliliği oluşturuyor. Yolun karşısına geçmek için burayı kullanan engelli asansörlerinin de elektronik parçaları kırılıp çalınmış.  Mahalle sakinleri okul zamanı bir çok öğrencinin bu geçidi kullandığını belirterek, harabeye dönen yerin bir an önce tadilata alınmasını istiyor. Ayrıca hizmete açılalı daha 4 yıl olan üst geçit, kısa sürede bu hale gelmesi büyük tepkilere neden oldu.

Mahalle sakinleri, üst geçidin gerekli bakımlarının yapılması için belediyeye seslenirken, caydırıcılık açısından elzem olan güvenlik kamerası montajı içinde emniyete çağrıda bulundu.

Devletin sunduğu bu güzel imkanı kötüye kullandıklarını belirten isminin açıklanmasını istemeyen bir vatandaş, “ben sadece okula gidip gelirken kullanıyorum. Ama tabii ki o haline çok tepkiliyim. Çünkü devlet bize bir imkan sağladı ve insanlar bunu kötüye kullanıyorlar” dedi.

 
Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 3 Yorum