19 Mayıs Karaman'da Covid-19 gölgesinde kutlandı

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle, "19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı" kutlamaları az sayıda kişinin katılımıyla, bugün saat 10.00'da, Atatürk Parkı'nda, çelenk sunma töreni düzenlendi.

Reklam
19 Mayıs 2020 - 10:19
Reklam

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle, "19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı" kutlamaları az sayıda kişinin katılımıyla, bugün saat 10.00'da, Atatürk Parkı'nda,  çelenk sunma töreni düzenlendi.

Karaman'da bu yıl 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı korona virüs tedbirleri nedeniyle sosyal mesafe kuralına uyularak sade bir törenle kutlandı. Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek'in Cumhuriyet Parkındaki Atatürk Anıtına çelenk bırakılmasıyla başlayan program saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasıyla sona erdi. 
Korona virüs tedbirleri nedeniyle sosyal mesafeye uyularak gerçekleşen törene, CHP Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver, Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Hüsamettin Aslan, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Şerafettin Coşkun, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, CHP Karaman İl Başkanı Mustafa Cem Kağnıcı ve daire müdürleri katıldı.

Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • AYHAN İNAN
    2 hafta önce
    MİLLETVEKİLLERİMİZ RECEP ŞEKER VE SELMAN OĞUZHAN ESER'i GÖREMEDİK TÖRENDE ?
-----Sponsorlu Bağlantılar-----