10 köy 5 mahallede elektrik kesintisi

Karaman'da 10 köy ve 5 mahallede planlı elektrik kesintisi yapılacak.

Reklam
Editor: Buket Toprak
14 Eylül 2018 - 12:17 - Güncelleme: 15 Eylül 2018 - 23:58
Reklam

Karaman'da yarın 10 köy ve 2 mahallede elektrİk kesintisi yapılacak. Pazartesi günü ise kent merkezindeki 3 mahallede daha kesintiye gidilecek.

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan açıklamaya göre yarın merkeze bağlı 10 köyde ve Karaman merkezde bulunan 2 mahallede planlı elektrik kesintisine gidilecek. Yeni tesislerin yapılacağı için kesintiye gidileceğini duyuran şirket kesintinin 13.30 ile 16.30 arasında yapılacağını duyurdu. Daha iyi hizmet verebilmek ve alt yapımızı güçlendirmek adına kesintiye gideceğiz diyen kurum çalışmaların erken bitmesi durumunda elektirk akımının daha önce verilebileceğini vurguladı. Yarın kesintiye gidilecek köyler ve mahalleler şu şekilde; Ağaç Yurdu, Bademli, Cerit, Değirmenbaşı, Elmadağı, Eren Kavak, İhsaniye, Kılbasan, Kozlubucak ve Kurucabel köyleri ile merkezde bulunan Hamidiye Mahallesi ve Mansur Dede Mahallesi.

Şirket 17.09.2018 Pazartesi günü ise Karaman merkezde bulunan Hacı Celal Mahallesi, Larende Mahallesi ve Sümer Mahallesinde kesinti yapılacağını duyurdu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..