banner111

banner119

banner123

banner110

banner112

31 Temmuz 2016 Pazar

DARBEYİ GÜNLER ÖNCESİNDEN İTİRAF ETMİŞ

KKURUM ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Aday Öğretmenlerin Kurum Ziyaretleri Devam Ediyor...

07 Mayıs 2016 Cumartesi 16:44
KKURUM ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
banner121
banner122
 Aday Öğretmenlerin Kurum Ziyaretleri Devam Ediyor
Milli Eğitim Bakanlığının başlatmış olduğu aday öğretmelerin yetiştirilme sürecinde mesleki çalışma ve kariyer eğitimi programı kapsamında aday öğretmelerin kamu kurum ve kuruluşları ziyaretleri devam ediyor.
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen tanıtım programında aday öğretmenlerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, aday öğretmelerin yetiştirilme sürecinde mesleki çalışma ve kariyer eğitimi programı kapsamında aday öğretmenlerin kurumları tanımaya devam ettiğini belirti. Sultanoğlu, “Bugün burada kurumlarımızı tanımaya ve tanıtmaya çalışacağız. Bu kurumlar ile İl Milli Eğitim Müdürlüğünün bağlantılarını, işbirliği projelerini ve kurumlarla yaptığımız çalışmaları ele alıp size bu konuda bilgi vereceğiz” dedi.
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık ise tanıtım programı çerçevesinde Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün yapmış olduğu çalışmalar ile İl Milli Eğitim Müdürlüğüyle yapılan iş birliği projeleri konusunda bilgi verileceğini ifade etti. Kendisinin de 10 yıl öğretmenlik yaptığını belirten İl Müdürü Kısacık, “Bizler için siz öğretmenler çok önemlisiniz, İl Milli Eğitim Müdürlüğü çok önemli. Çünkü sportif faaliyetlerde sizin yetiştiğiniz öğrencilerle bizler başarıyı yakalıyoruz” diye konuştu.
Aday öğretmenler için ilk olarak Karaman Anadolu Lisesi Konferans Salonunda program düzenlendi. Düzenlenen programa, İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, İl Kültür ve Turizm Müdürü Adem Akçay, Milli Eğitim Şube Müdürü Haşim Tunca, okul yöneticileri ile aday öğretmenler katıldı.
Programda, İl Kültür ve Turizm Müdürü Adem Akçay aday öğretmelere hem Karaman’ın coğrafi durumunu, tarihini ve doğal güzelliklerini anlattı hem de İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü olarak yapmış oldukları faaliyetleri, turizm aktiviteleri ve yerel etkinlikler hakkında sunum yaparak bilgi verdi.
İkinci program ise Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde düzenlendi. Programa, İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık ve aday öğretmenler katıldı.
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde görevli Şube Müdürleri Mustafa Akgündüz ve Mustafa Karadeniz tarafından da aday öğretmenlere İl Müdürlüğünün işleyişi, yapmış olduğu çalışmalar, projeler ve yapılan tesisler hakkında bilgi verildi. 

www.imaret.com.tr

banner104

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Bir internet gazetesinde neleri görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV