Cumhuriyet Halk Partisi'nde 24 Haziran seçimlerinde milletvekili olmak için yarışacak isimler belli oldu. Merkez Yürütme Kurulu ve Parti Meclisi toplantılarının ardından listede birçok yeni isim dikkat çekiyor. aday listesinde, Kemal Kılıçdaroğlu İzmir 2. bölge 1. sıradan aday olurken, cezaevinde olan Enis Berberoğlu'ysa İstanbul 2. bölge 1. sıradan aday gösterildi.CHP'nin karaman adayları ise şu şekilde belirlendi.1'inci sıra: İsmail Atakan Ünver2'nci sıra: Hakan Gürsel Akbulut3'üncü sıra: Yusuf Baştuğ
İSTANBUL 1’İNCİ BÖLGE
1- Akif Hamzaçebi
2- Gamze Akkuş İlgezdi
3- Onursal Adıgüzel
4- Fethi Açıkel
5- Gürsel Tekin
6- İlhan Kesici
7- Oğuz Kağan Salıcı
8- Mahmut Tanal
9- İbrahim Kaboğlu
10- Sera Kadıgil
İSTANBUL 3’ÜNCÜ BÖLGE
1- Erdoğan Toprak
2- Engin Altay
3- Mehmet Bekaroğlu
4- Zeynel Emre
5-Sibel Özdemir
6- Özgür Karabat
7- Turan Erdoğan
8- Gülizar Emacan
9- Saadet Kontenjanı
10- Turan Hançerli
11- Ali Çeşmeci
ANKARA 1’İNCİ BÖLGE
1- Tekin Bingöl
2- Levent Gök
3- Ali Haydar Hakverdi
4- Bülent Kuşoğlu
5- Gamze Taşçıer
ANKARA 2’İNCİ BÖLGE
1- Nihat Yeşil
2- Yıldırım Kaya
3- Semra Dinçer
ANKARA 3’ÜNCÜ BÖLGE
1- Haluk Koç
2- Murat Emir
3- Ahmet Ersen Özsoy
4- Servet Ünsal
İZMİR 1’İNCİ BÖLGE
1- Murat Bakan
2- Selin Sayek Böke
3- Özcan Purçu
4- Kani Beko
5- Mehmet Ali Çelebi
6- Tacettin Bayır
7- Ednan Arslan
BURSA 1'İNCİ BÖLGE
1- Lale Karabıyık
2- Erkan Aydın
3- Nurhayat Altaca Kayışoğlu
4- Kayıhan Pala
5- Özgür Erdursun
6- Gürkan Ersen
7- Zafer Yıldız
8- Serken Öztürk
9- İbrahim Mart
10- Aytaç Şahin
BURSA 2’İNCİ BÖLGE
1- Orhan Sarıbal
2- Yüksel Özkan
3- Mustafa Şenyurt
4- Erkan Dönmez
5- Süleyman Ayyıldız
6- Şahin Sevinç
7- Meral Altuntaş
8- Kemal Atan
BOLU
1- Tanju Özcan
BİLECİK
1- Yaşar Tüzün
HATAY
1- Servet Mollaoğulu
2- Nermin Yıldırım
3- Serkan Topal
4- Mehmet Fatih Turan
KOCAELİ
1- Haydar Akar
2- Fatma Kaplan Hürriyet
3- Tahsin Tarhan
MANİSA
1- Özgür Özel
2- Vehbi Bakıroğlu
3- Bekir Başemirgen
4- Salih Temel
5- Abdullah Saka
6- Hayriye Hacet
MUĞLA
1- Mürsel Alban
2- Suat Özcan
3- Burak Erbay
4- Süleyman Ayyılmaz
TEKİRDAĞ
1- Faik Öztrak
2- İlhami Özcan Aygün
3- Candan Yüceer
4- Emre Köprülü
5- Adem Dalgıç
6- Arzu Mandalı Sucu
7- İsmail Doğaroğlu
İSTANBUL 1’İNCİ BÖLGE
1- Akif Hamzaçebi
2- Gamze Akkuş İlgezdi
3- Onursal Adıgüzel
4- Fethi Açıkel
5- Gürsel Tekin
6- İlhan Kesici
7- Oğuz Kağan Salıcı
8- Mahmut Tanal
9- İbrahim Kaboğlu
10- Sera Kadıgil
İSTANBUL 3’ÜNCÜ BÖLGE
1- Erdoğan Toprak
2- Engin Altay
3- Mehmet Bekaroğlu
4- Zeynel Emre
5-Sibel Özdemir
6- Özgür Karabat
7- Turan Erdoğan
8- Gülizar Emacan
9- Saadet Kontenjanı
10- Turan Hançerli
11- Ali Çeşmeci
ANKARA 1’İNCİ BÖLGE
1- Tekin Bingöl
2- Levent Gök
3- Ali Haydar Hakverdi
4- Bülent Kuşoğlu
5- Gamze Taşçıer
ANKARA 2’İNCİ BÖLGE
1- Nihat Yeşil
2- Yıldırım Kaya
3- Semra Dinçer
ANKARA 3’ÜNCÜ BÖLGE
1- Haluk Koç
2- Murat Emir
3- Ahmet Ersen Özsoy
4- Servet Ünsal
İZMİR 1’İNCİ BÖLGE
1- Murat Bakan
2- Selin Sayek Böke
3- Özcan Purçu
4- Kani Beko
5- Mehmet Ali Çelebi
6- Tacettin Bayır
7- Ednan Arslan
BURSA 1'İNCİ BÖLGE
1- Lale Karabıyık
2- Erkan Aydın
3- Nurhayat Altaca Kayışoğlu
4- Kayıhan Pala
5- Özgür Erdursun
6- Gürkan Ersen
7- Zafer Yıldız
8- Serken Öztürk
9- İbrahim Mart
10- Aytaç Şahin
BURSA 2’İNCİ BÖLGE
1- Orhan Sarıbal
2- Yüksel Özkan
3- Mustafa Şenyurt
4- Erkan Dönmez
5- Süleyman Ayyıldız
6- Şahin Sevinç
7- Meral Altuntaş
8- Kemal Atan
BOLU
1- Tanju Özcan
BİLECİK
1- Yaşar Tüzün
HATAY
1- Servet Mollaoğulu
2- Nermin Yıldırım
3- Serkan Topal
4- Mehmet Fatih Turan
KOCAELİ
1- Haydar Akar
2- Fatma Kaplan Hürriyet
3- Tahsin Tarhan
MANİSA
1- Özgür Özel
2- Vehbi Bakıroğlu
3- Bekir Başemirgen
4- Salih Temel
5- Abdullah Saka
6- Hayriye Hacet
MUĞLA
1- Mürsel Alban
2- Suat Özcan
3- Burak Erbay
4- Süleyman Ayyılmaz
TEKİRDAĞ
1- Faik Öztrak
2- İlhami Özcan Aygün
3- Candan Yüceer
4- Emre Köprülü
5- Adem Dalgıç
6- Arzu Mandalı Sucu
7- İsmail Doğaroğlu